„BAŚNIOWY POKOIK” TEATRALNE PRZEDSTAWIENIE MUZYCZNE DLA DZIECI i DLA DOROSŁYCH!

„BAŚNIOWY POKOIK” – TEATRALNE PRZEDSTAWIENIE MUZYCZNE DLA DZIECI i DLA DOROSŁYCH!

16 czerwca 2016, godz. 17.00
Teatr Dobrego Serca /Warszawa/

Jerzy Latos – absolwent wydziału aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej i Teatralnej. Grał na scenach teatrów warszawskich – Adekwatnego, Starej Prochowni, Baja, Teatru na Woli, a także Teatru Powszechnego i Studyjnego w Łodzi oraz w bez mała 40 miejscowościach w całej Polsce. Współzałożyciel Teatru Jestem i Teatru Exodus 3.14 w Warszawie. Nagrał kilkanaście powieści i książek. Wraz z Pauliną Dulla nagrał cykl słuchowisk dla dzieci. Jest autorem scenariuszy teatralnych oraz muzyki, reżyserem spektakli w swoich teatrach. Od 2008 roku prowadzi Agencję Inicjatyw Artystycznych, w ramach której działa Teatr Dobrego Serca dla dzieci.

Paulina Dulla -Latos – aktorka teatrów warszawskich, absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Żydowskim w Warszawie. Dyplom uzyskała na podstawie egzaminu państwowego zdanego przed
Komisją ZASP. Ukończyła również studia magisterskie na Wydziale Filologii Germańskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje w Teatrze Żydowskim i Teatrze Wariacja. Współtworzy również Teatr Dobrego Serca jako aktorka, współautorka scenariuszy, scenografii i kostiumów.

Więcej na stronie: http://www.teatrdobregoserca.pl/

Facebook event: https://www.facebook.com/events/795106517257767/

Patronat medialny:

Jasnet – http://jasnet.pl/

Tygodnik Regionalny – http://www.nowiny.rybnik.pl/

WSTĘP WOLNY

Fot. Teatr Dobrego Serca